Tel 0299 363889 | mail@smitelektra.nl

Het team van Smit Elektra

Techniek is een exclusief 'mensending'. Het succes van Smit Elektra is dan ook een succes van mensen. Een hecht team, betrokken en honkvast. En geloof het of niet: Er stromen daadwerkelijk elektronen door ons bloed.

Jan Mooyer
Jan Mooyer
Hoofd Administratie
janmooyer@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398016

Karin Veltman
Karin Veltman
Administratief medewerkster
karin@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 363889

Annet Tuijp
Annet Tuijp
Administratief medewerkster
annet@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 363889

Nel Steur
Nel Steur
Administratief medewerkster
nel@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398023

Jan Smit
Jan Smit
Directie
jansmit@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398002

Henk Keizer
Henk Keizer
Directie / Werkvoorbereiding
henk@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398012

Rene de Koning
Rene de Koning
Directie / Calculatie / Krachtinstallaties
rene@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398010

Theo Tol
Theo Tol
Directie / Calculatie / Beveiliging
theotol@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398006

Jaap Kes
Jaap Kes
Magazijn
magazijn@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 - 398022

John Zoetebier
John Zoetebier
Onderhoud
john@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398014

Jan Hoekstra
Jan Hoekstra
Onderhoud
janhoekstra@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398011

Alex Visser
Alex Visser
Projectleiding beveiliging
alex@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398018

Jack Kwakman
Jack Kwakman
Projectleiding Beveiliging
jackkwakman@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398001

Gerard Steur
Gerard Steur
Projectleiding Woningbouw
gerardsteur@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398009

Johan Tuyp
Johan Tuyp
Projectleiding Woningbouw
johan@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398008

Jaap Tol
Jaap Tol
Projectleiding Utiliteitsbouw
jaaptol@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398025

Jan Plat
Jan Plat
Werkvoorbereiding
janplat@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398024

Piet Bleeker
Piet Bleeker
Werkvoorbereiding
pietbleeker@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398027

Jack Tol
Jack Tol
Werkvoorbereiding
jack@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398028

Pieter de Groot
Pieter de Groot
Werkvoorbereiding
pieter@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398005

Frank Koning
Frank Koning
Werkvoorbereiding
frank@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398003

Rob ter Schure
Rob ter Schure
Calculatie
rob@smitelektra.nl
Telefoon: 0299-398007

Johan Smit
Johan Smit
Scholingsbegeleider
johansmit@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398004

Martin Koning
Martin Koning
Energiemanagement/zonnepanelen
martin@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398017

Tom Plat
Tom Plat
Werkvoorbereider
tom@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398023

Klaas Bond
Klaas Bond
werkvoorbereider
klaasbond@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398013

Niels Tuijp
Niels Tuijp
Projectleider telefonie
nielstuijp@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398021

Angela Koning
Angela Koning
Administratief medewerkster
angela@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398020

Sylvia Jonk
Sylvia Jonk
administratief medewerkster
sylvia@smitelektra.nl
Telefoon: 0299 398034

Dirk den Iseger
Dirk den Iseger
Service coördinator
dirk@smitelektra.nl
Telefoon: 0299398021
Mobiel: 0613140102